Sıkça Sorulan Sorular

Yazarlarınızın bilgilerini paylaşıyor musunuz?

Yazarın talep etmesi durumunda yazının alt kısmında isim, soyisim ve yazarın kısa biyografisini içeren yazar profilini paylaşıyoruz. Profiliniz instagram sayfası gibi iletişim bilgileri ve fotoğrafınızı içerebilir.

Yazıların karşılığında bir ücret alacak mıyım?

Konuk yazarlık gönüllü bir iştir. Bir yazınızın sitemizde yayımlanması durumunda, herhangi bir hak talep etmeyeceğinizi onaylamış olursunuz.

Yazarları alırken dikkat ettiğiniz unsunlar var mı?

Sitemiz belli konu başlıkları altında inceleme yazıları içeriyor. Yazarlarımızın da bu konuları işleyebilecek bilgi birikime ve bunu aktarabilecek yeteneğe sahip olması ilk isteğimiz.

Yazarlardan ne sıklıkla yazı istiyorsunuz?

Yazılarınızı şu sıklıkla göndermelisiniz şeklinde bir isteğimiz yok. O konuda size bırakıyoruz yine de 1-2 ayı geçmemesi bizim için iyi olacaktır. Yazım kurallarına dikkat edilmesine, orjinal içerik olmasına ve yazının en az 300-600 kelime arasında tutulmasına önem veriyoruz.

Site içeriği hep bu şekilde mi devam edecek?

faydalı olabileceğini düşündüğümüz kategorilere açığız ve ilerleyen süreçte gezi yazısı tarih gibi başlıkları da eklemek gibi hedefler mevcut. Şu an ise ilk amacımız film, kitap gibi başlıklar altında bu faydalı içeriği sunabilmek.

Size yazılarımı ve biyografimi nasıl ulaştıracağım?

info@okursanyazariz.com mail adresmizden bize ulaşabilirsiniz. dilerseniz buraya tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Üye olurken hangi bilgileri istiyorsunuz?

Okursanyazariz.com ‘a üye olmanız gerekmez. Yalnızca mail adresinizi yazarak yeni yazılardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.

Aktif yazı gönderemeyeceğimi fark ettiğimde yazarlığı bırakabilir miyim?

Gönüllülük esaslı bir çalışma olduğu için istediğiniz zaman yazı göndermeyi bırakabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: