Hakkımızda!

Hakkımızda! 1 – damon lam L1nV93zo N4 unsplash

Film İncelemeleri

1902’de Ay’a Yolculuk adlı film ilk senaryolu bilim kurgu filmi olması  ile birlikte sinema tarihinin ilk adımlarının atılmasına öncülük etmiştir. Sinema o günden bugüne büyük gelişim göstermiş bir çok efekte ev sahipliği yapmış. Bazen Charlie Chaplin’in başardığı gibi ses efekti bile kullanmadan insanlara bir şeyleri anlatmayı başarmış ve aslında bu yönüyle anlatılmak isteneni başarıyla verebilecek bir kanal olmuştur.

Biz de bu kanaldan beslenirken incelemelerimizi her zaman görebileceğinizden farklı kategorilerde sizlere sunmak istedik. Okursan Film sayfamızda her başlığın altında yer alan ‘Yazıyı Gör’ bölümünden ilgili başlık altında sıralanmış yazılara ulaşabilirsiniz.

Her türlü öneri ve görüşe açığız!

Hakkımızda! 2 – casete 5132276 1920

Kitap İncelemeleri

Bazı kitaplar kapağından ilgi çeker bazısı ise yıllardır dillerde dolaşmasıyla. Okursanyazariz.com’da ise kitaplar içeriklerine göre ilgi çekiyor. 3 farklı kategoride sınıflanmış kitap inceleme yazılarımıza göz atabilir (Kişisel Gelişim – Faydalı İçerik – Orjinal ) aradığın kitap hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsin. Asıl istediğimiz ise faydalı olabilecek içerikleri ulaştırmak.

O yüzden web sitemizde görmek istediğin bir kitap varsa bize ulaşabilirsin!

Hakkımızda! 3 – bright clear close up dark 401107

Özgün Deneme Yazıları

deneme 1-2-3 / Duygu dünyana hitap edeceğini düşündüğümüz özgün deneme yazılarımız seni başka dünyaların kapılarına bırakmak için bekliyor.

Hakkımızda! 4 – muukii rtX4wxMEI2M unsplash

Sosyolojiye Dair Bilgiler

Sosyoloji oldukça kapsamlı bir alan ve bu alanın hayatın her bir ucuna dokunduğunu söylemek mümkün. Yine de sosyolojinin tarihi ve önemli sosyologların hakkında bir şeyler öğrenmek toplum biliminin tabiatı hakkında bilgi sahibi olmak istersen Okursan Sosyoloji Sayfamıza bakabilir, hayatının toplum içinde nasıl konumlandığına bir yorum getirebilirsin!

Peki Okursanyazarız Kimdir?

Okursanyazarim, 2017 yılında kişisel blog olarak kurulan blogger web sitemize 2020 yılında daha kurumsal bir kimlik kazandırmak ve şimdi bir ekip olarak daha faydalı içerikler sunmak istiyoruz. Film, dizi ve özellikle kitap incelemeleri ile bunu yapmayı amaçlıyoruz. Bu süreçte ekibimize yetenekli farklı kişilerin katılmasını da istiyoruz.

Siz de yazılarınızı bize gönderebilirsiniz!

İletişim Adresimiz

info@okursanyazariz.com

*Konuk yazarlık gönüllü bir iştir. Bir yazınızın sitemizde yayımlanması durumunda, herhangi bir hak talep etmeyeceğinizi onaylamış olursunuz.

%d blogcu bunu beğendi: